• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• 01.09.2022r. Mszą Świętą o godzinie 8.00 uroczyście rozpoczęliśmy nowy roku szkolny 2022/2023. Po uroczystościach w kościele uczniowie naszej szkoły zostali przywitani na sali gimnastycznej przez Panią Dyrektor, ktora przedstawiła nowych nauczycieli i życzyła uczniom wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami. Także dzieci z oddziałów przedszkolnych, po krótkim spotkaniu z Panią Dyrektor udali się do swoich sal, gdzie z zainteresowaniem przyglądali się zmianom ktore zaszły przez czas wakacji, lub zapoznały się z nowym środowiskiem. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie czasem pełnym przygód, przynoszącym satysfakcję zarówno nauczycielom jak i ich podopiecznym.