• Przyszła jesień do przedszkola

• Lato szybko dobiegło końca i wielkimi krokami zbliżyła się do nas jesień. W oddziałach przedszkolnych dzieci zaczęły poznawać jakie są oznaki tej pory roku a kąciki w salach wypełniły dekoracje z darów Pani Jesieni. Zapraszamy do obejrzenia, co nam jesień w koszu niesie...

• Strażacy w oddziałach przedszkolnych

• W poprzednim tygodniu przedszolaki w swoich grupach rozmawiały na temat bezpieczeństwa. Dzieci poznały numery alarmowe oraz dowiedziały się jakie służby niosą pomoc i dbają o nasze bezpieczeństwo. Przedszkolaki dowiedziały się jak być bezpiecznym w różnych sytuacjach i jak dbać o siebie w pobliżu drogi. 21.09. oddziały przedszkolne odwiedzili Strażacy z OSP w Podwilku. Dzieci dowiedziały się na czym polega trudna i niebezpieczna praca strażaka, miały możliwość obejrzenia sprzętu strażackiego a także posłuchać jakie dźwięki wydaje pojazd strażacki jadący na akcję. Nasi najmłodsi z przejęciem słuchali opowieści Panów Strażaków, z chęcią zadawali pytania a chłopcy zgodnie stwierdzili, że jak dorosną to też zostaną strażakami. Składamy serdeczne podziękowania Strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Podwilku za odwiedzenie naszych przedszkolaków. Mamy nadzieję, że nasi podopieczni wyrosną na dzielnych druchów, którzy bedą chcieli i potrafili nieść bezinteresowną pomoc potrzebującym.

• Dzień przedszkolaka

• W dniu 20.09.2022r. w oddziałach przedszkolnych świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji na naszych najłodszych kolegów czekała masa atrakcji przygotowanych przez wychowawczynie. Dzieci uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach. Grupy Kotki i Rybki integrowały się w przedszkolnym "kinie", wspólnie oglądając przygody rybki Nemo. Zamiast tradycyjnego popcornu przedszkolaki wspólnie zajadały się chrupkami. Na przedszkolaków czekały pamiątkowe dyplomy, ktore pozwolą zapamiętać ten wyjątkowy dzień na dłużej. Z okazji dzisiejszego święta życzymy wszystkim przedszkolakom, by uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia a wspóly pobyt w przedszkolu przynosił same piękne wspomnienia.