• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

• 02.09.2024r. rozpoczynamy nowy rok szkolny. O godzinie 8.00 w kościele pw. Św. Marcina w Podwilku odprawiona zostanie Msza Święta na rozpoczęcie roku, po której, ok. godziny 9.00 zapraszamy wszystkich uczniów z klas 1-8 oraz dzieci z najstarzej grupy przedszkolnej Kotki na wspólny apel na sali gimnastycznej oraz krótkie spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych. Pozostałe dzieci z oddziałów przedszkolnych, tj. grupy: Misie, Rybki i Smerfy zapraszamy od razu do sal przedszkolnych na zapoznanie z wychowawczyniami. Listy dzieci przypisanych do poszczególnych grup przedszkolnych umieszczone są na tablicach obok sal. Rozmieszczenie poszczególnych sal przedszkolnych:

• Grupa Kotki (dzieci 6-letnie) - mała sala na 1 piętrze, wychowawczyni Pani Alicja Luba;
            • Grupa Smerfy (dzieci 5-letnie) - sala na 2 piętrze, wychowawczyni Pani Elżbieta Cieluch;
            • Grupa Rybki (dzieci 4-letnie) - duża sala na 1 piętrze, wychowawczyni Pani Monika Palenik;
            • Grupa Misie (dzieci 4, 3 -letnie) - sala na parterze, wychowawczyni Pani Karolina Leksander.