• Wolontariat

• Trwa nabór do Szkolnego Klubu Wolontariatu. Spotkania informacyjne dla zainteresowanych uczniów z klas 5-8 odbywać się będą na świetlicy szkolnej:

Klasa 5 - czwartek 28.09.23 o godz. 13.20

Klasa 6 - piątek 29.09.23 o godz. 12.30

Klasa 7 - poniedziałek 02.10.23 o godz. 14.10

Klasa 8 - wtorek 03.10.23 o godz. 14.10

Wszystkich uczniów zainteresowanych pomocą innym na spotkania zapraszają koordynatorki Szkolnego Klubu Wolontariatu: Pani Monika Palenik i Pani Alicja Luba.

• Pomoc

• Wsparcie dla Kamilki Gil!

Kamilka Gil kontra SMA!! Lek, który jest potrzebny to najdroższy lek świata. 10 milionów złotych kosztuje terapia genowa. W imieniu Rodziców Dziewczynki oraz własnym prosimy o włączenie się do pomocy.

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza wszystkich do udziału
            w zbiórce dla Kamilki Gil
            RZECZY UŻYWANYCH

Ø  odzieży;

Ø  pluszaków;

Ø  butów;

Ø  torebek;

Ø  pościeli;

Ø  firan i zasłon;

Zbieramy zarówno rzeczy nowe jak i używane, prosimy jednak, aby były one niezniszczone i czyste. W szkole znajdują się dwa punkty zbiórki: na I piętrze obok pokoju nauczycielskiego oraz na parterze na stronie przedszkola. Już dzisiaj dziękujemy wszystkim za okazane serce i wszelką pomoc.

Akcja trwa od poniedziałku 11.09 do piątku 15.09

Monika Palenik i Alicja Luba - opiekunki SKW

• 4 września 2023

• W tym roku wyjątko pierwszy dzwonek po wakacjach usłyszeliśmy 4 września. Nowy rok szkolny 2023/2024 rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą w naszym kościele parafialnym. W szkole, na wspólnym apelu powitała nas Pani Dyrektor, która cieszyła się, że bezpiecznie wróciliśmy do szkoły po wakacjach. Pani Renata Lorek-Haberska życzyła rodzicom, nauczycielom a przede wszystkim uczniom wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów i realizacji szkolnych planów. Pani Dyrektor powitała, także nowych uczniów naszej szkoły: przedszkolaki z oddziałów zerówkoch oraz pierwszoklasistów a uczniom klasy 8 życzyła owocnej pracy i osiągnięcia zadowalających wyników na pierwszym ważnym życiowym egzaminie. Niech ten nowy rok szkolny będzie tak radosny, pełen optymizmu i nadziei jak jego pierwszy dzień...

Opracowała Alicja Luba

• Rok szkolny 2023/2024

• Rok szkolny 2023/2024 rozpoczniemy wspólną Mszą Świętą w kościele p.w. Św. Marcina w Podwilku o godzinie 8.00. Po Mszy, ok godziny 9.00 na sali gimnastycznej w szkole wszystkich uczniów powita Pani Dyrektor a następnie poszczególne klasy udadzą się do sal na krótkie spotkania z wychowawcami. Na wspólne rozpoczęcie roku szkolnego zapraszamy także dzieci z grup zerówkowych: Smerfy i Kotki. Młodsze grupy zapraszamy od razu do sal na spotkania z wychowawczyniami.

Podział grup przedszkolnych:

Misie - dzieci 3,4 letnie, wychowawczyni P. Monika Palenik - sala na parterze

Rybki - dzieci 4,5 letnie, wychowawczyni P. Elżbieta Cieluch - duża sala na 1 piętrze

Smerfy - dzieci 5,6 letnie (zerówka), wychowawczyni P. Alicja Luba - mała sala na 1 pietrze

Kotki - dzieci 6 letnie (zerówka), wychowawczyni P. Karolina Leksander - sala na 2 piętrze.

Ze względu na łączone rocznikowo grupy prosimy o sprawdanie list dzieci na tablicach przy salach. Dzieci, które do tej pory uczęszczały do przedszkola (poza 6-latkami od P. Moniki) pozostają z wychowawczyniami z poprzedniego roku.