• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w oddziałach przedszkolnych

     • 23.06. na świetlicy szkolnej zebrały się, pięknie ubrane, dzieci z oddziałów przedszkolnych. W ten uroczysty dzień spotkaliśmy się by podsumować rok szkolny 2022/2023. We wzruszających słowach pożegnaliśmy naszych 6-cio latków, którzy od września rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Wszystkim przedszkolakom, ich rodzicom oraz wszystkim pracownikoim oddziałów przedszkolnych życzymy radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

     • Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w klasach 1-8.

     • 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Cała społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej, by pogrtulować uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce lub 100% frekwencję. Podczas uroczystości nastąpiło także przekazanie sztandaru opiekę nad którym przejmują teraz uczniowie obecnej klasy 6, a niebawem już 7. Wszystkim Uczniom, Rodzicom, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkoły życzymy spokojnych, slonecznych i bezpiecznych wakacji.

     • Podsumowanie Dni europejskich i włoska niespodzianka dzieci z grupy Kotki

     • 22.06. spotkaliśmy się na świetlicy, by podsumować realizację projektu "Dni europejskie". Było to dla wszystkich ciekawe doświadczenie, pełne nowych informacji, nietuzinkowych wystąpień i niezapomnianych smaków. Dzięki zaangażowaniu Uczniów, Nauczycieli i Rodziców udało nam się odwiedzić 9 krajów europejskich bez wychodzenia ze szkoły. Wszyskim zaangażowanym w akcję składam serdeczne podziękowanie i zapraszam do obejrzenia krótkiego podsumowania znajdującego się poniżej.

      Kiedy wszystkim zdawało się, że to już koniec tej wyjątkowej przygody zadkoczyły nas przedszkolaki z grupy Kotki. To one przygotowały dla nas niespodziankę w postaci przedstawienia nam Włoch. Było słonecznie, kolorowo a przede wszystkim pachnąco. Pani Monice, Rodzicom i Przedszkolakom dziękujemy za to, że jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego zabrali nas na wakacje we Włoszech

     • Komers i pożegnanie Klasy 8

     • Koniec roku szkolnego zawsze jest czasem podsumowań. 21.06. przyszło nam uroczyście pożegnać uczniów klasy 8. Z tej okazji klasa 7 przygotowała okolicznościowe przedstawienie, które pokazało wszystkim ile radości i koloru wnosiła w nasze szkolne mury klasa 8. Były chwile radości i momenty wzruszeń. Drodzy Absolwenci - szkoła bez Was już nie będzie taka sama... Rodzicom gratulujemy pociech i życzymy wielu chwil dumy i radości z dzieci na kolejnych etapach życia. Joasi, Adrianowi, Alanowi, Bartoszowi, Dawidom, Jakubowi, Ksaweremu, Olivierowi i Wojtkowi życzymy wielu sukcesów, wytrwałości w podjętych wyzwaniach i conajmniej takiej radości życia z jaką opuszczacie mury naszej szkoły...