• Tłusty czwartek - aktualizacja

• W dniu 08.02 w naszej szkole przeprowadzona została ogólnopolska akcja charytatywna „Wyślij pączka do Afryki”, w ramach której wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu rozprowadzali wśród uczniów i nauczycieli przygotowane przez siebie pączki, donutsy, oponki i inne słodkości. Wszyscy bardzo zaangażowali się w akcję, dzięki czemu udało się zebrać kwotę 1100,74zł, która przekazana zostanie na projekty realizowane przez misjonarzy z Zakonu Kapucynów w Afryce.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim wolontariuszom i ich rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu słodkości, Pani Bożenie Bryji  za wsparcie SKW i opiekę nad uczniami podczas przeprowadzenia akcji oraz  tym którzy dokonując zakupu wsparli naszą zbiórkę.

Bracia Kapucyni serdecznie dziękują za udział w akcji „Wyślij pączka do Afryki” i pomoc  potrzebującym ludziom w Sudanie Południowym, Czadzie i Republice Środkowoafrykańskiej. Przypominamy, że podczas akcji zorganizowanej przez Szkolny Klub Wolontariatu udało się zebrać kwotę 1100,74zł.

Monika Palenik – opiekun SKW

• Karnawał

• 08.02 w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tematem przewodnim w tym roku była dżungla. Pani Karolina Leksander wraz z innymi nauczycielkami zabrała dzieci w niezwykłą podróż, do której odpowiednio się przygotowaliśmy wspólnymi siłami pakując prawdziwy plecak podróżnika. W dżungli nauczyliśmy się rozróżniać egzotyczne zwierzęta oraz wzięliśmy udział w różnych sportowych konkurencjach. Następnie były wspólne tańce do największych przedszkolnych hitów oraz poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców z okazji Tłustego Czwartku. Wszyscy bawili się wspaniale i nie mogą się doczekać gdzie w przyszłym roku zabiorą nas Panie.

Opracowała: Monika Palenik

• HARMONOGRAM ZIMOWEJ PÓŁKOLONII W PODWILKU

• ​​​​​​ZAJĘCIA SPORTOWE

TERMIN ZAJĘĆ:                12.02.2024 r. – 16.02.2024 r.

GODZINY ZAJĘĆ:              8.00 – 12.00

MIEJSCE ZAJĘĆ:               Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Jana Góralika w Podwilku

UCZESTNICY:                    dzieci i młodzież ze szkół podstawowych w Podwilku

​​​​​​​OPIEKUNOWIE:                mgr Marek Czyszczoń, mgr Andrzej Kwiecień

Poniedziałek    Wtorek     Środa     Czwartek     Piątek

08.00 – 10.00      Kl. 1-4       Kl. 5-8       Kl. 1-4      Kl. 5-8         Kl. 1-4

10.00 – 12.00      Kl. 5-8       Kl. 1-4       Kl. 5-8      Kl. 1-4         Kl. 5-8

Na zajęciach obowiązuje strój sportowy.

Na sali gimnastycznej może być używane obuwie sportowe nie pozostawiające śladów i nie rysujące parkietu.

Aby wziąć udział w zajęciach uczniowie zobowiązani są przedłożyć podpisaną przez rodziców/opiekunów prawnych zgodę oraz deklarację RODO.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

TERMIN ZAJĘĆ:                12.02.2024 r. – 16.02.2024 r.

GODZINY ZAJĘĆ:              8.00 – 12.00

MIEJSCE ZAJĘĆ:              Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Jana Góralika w Podwilku

UCZESTNICY:                   dzieci i młodzież ze szkół podstawowych w Podwilku

OPIEKUNOWIE:                mgr Bożena Bryja

12.02.2024r

13.02.2024 r.

14.02.2024 r.

15.02.2024 r.

16.02.2024r

W budynku szkoły obowiązuje obuwie zamienne.