W naszej szkole 13 czerwca 2023 odbył się Rodzinny Piknik, który zgromadził dzieci, rodziców oraz nauczycieli we wspólnej, radosnej zabawie. Na uczestników czekało wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych.
Panie z przedszkola przygotowały gry i zabawy dla najmłodszych dzieci, które chętnie brały udział w przygotowanych aktywnościach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również dmuchańce, sponsorowane przez komitet rodzicielski, będące jedną z ulubionych atrakcji najmłodszych uczestników pikniku. Starsze dzieci i rodziny mogły spróbować swoich sił w rodzinnych konkurencjach sportowych, które wzbudziły wiele emocji, radości i zdrowej rywalizacji.
Dodatkową atrakcją była możliwość wykonania kolorowego warkoczyka, brokatowego tatuażu oraz pomalowania twarzy, co sprawiło dzieciom wiele radości.
Podczas pikniku nie zabrakło także pyszności przygotowanych przez rodziców. Uczestnicy mogli skosztować słodkości, domowych ciast, owoców oraz kiełbasek. Można było także poczęstować się darmowym popcornem i watą cukrową sponsorowanych przez komitet rodzicielski. Dużym powodzeniem cieszyła się również loteria fantowa, która przyciągnęła wielu chętnych.
Serdecznie dziękujemy sponsorom:
1.Ewelinie i Marcinowi Leksandrom
2.Katarzynie i Marcinowi Mastelom
3.Magdalenie i Rafałowi Dudziakom
4.Lucynie i Walentemu Komperdom
5.Barbarze i Rafałowi Grobarczykom
6.Agacie i Dariuszowi Śmiechom
7.Renacie i Michałowi Królom
8.Sylwii i Marcinowi Fiedorom
9.Kindze i Pawłowi Kowalikom
10.Anecie i Danielowi Gołuckim
11.Marioli i Andrzejowi Śmiechom
12.Klaudii i Adrianowi Kobylakom
13.Agacie i Dariuszowi Kwiatkowskim
14.Klaudii i Andrzejowi Kwiatkowskim
15.Firmie Polański
16.Eli i Dawidowi Swientym
17.Firmie ELKOM Eliasz i Justyna Kołodziej
Szczególne podziękowania dla Pani Barbary Grobarczyk, Agaty Śmiech i Renaty Król za przygotowanie i koordynację imprezy. Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły w przygotowanie i organizację pikniku. Dzięki wspólnej pracy i życzliwej atmosferze był to dzień pełen uśmiechu, integracji i niezapomnianych wrażeń.