• Luksemburg

• 01.12.2022r. w szkole odbył się kolejny dzień europejski. Tym razem w podróż po naszym kontynencie zabrała nas klasa 7. Uczniowie zaprezentowali zgromadzonym historię, kulturę i zwyczaje Luksemburga. Było to dla nich niełatwe zadanie, gdyż Luksemburg jest krajem mało znanym, jednak siódmoklasiści stanęli na wysokości zadania i ciekawie przedstawili nam ten kraj. Tym razem z największym entuzjazmem przyjęty został poczęstunek w luksemburskim stylu, który przepięknie pachniał i wyjątkowo smakował. Na koniec Pani Dyrektor wręczyła dyplomy uczniom biorącym udział  w konkursach zewnętrznych. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Uczniom, Wychowawczyni i Rodzicom klasy 7 za pokazanie nam piękna Lukseburgu. Jeszcze w tym miesiącu czeka na nas następna podróż... Tym razem na trasie naszej tegorocznej akcji czekają Węgry...