• Słowacja

• 18.05. klasa 1 zabrała nas w kolejną podróż po Europie. Tym razem wspólnie wsiedliśmy do zaczarowanego pociągu, który przy dźwiękach piosenki zawiózł uczestników spotkania do pobliskiej Słowacji. Uczniowie klasy 1 przedstawili nam najważniejsze miasta naszego sąsiada. Pierwszoklasiści tańcem i śpiewem zachęcali wszystkich do odwiedzenia tego urokliwego kraju, który przecież mamy na wyciągnięcie ręki. Na koniec, tradycyjnie już, Rodzice uczniów klasy 1 zaprosili wszystkich na prawdziwą ucztę słowackich smaków. Dzień europejski bardzo się wszystkim podobał. Czy to już koniec naszej tegorocznej przygody?... A może coś jeszcze nas zaskoczy? Zapewniam, że na uczniów czeka jeszcze pewna sekretna niespodzianka... A później przyjdzie czas na podsumowanie naszej tegorocznej europejskiej przygody.