• Hiszpania

• W ten zimowy czas, podczas kolejnego dnia europejskiego, klasa IV zabrała nas w niesamowitą podróż do gorącej Hiszpanii. Uczniowie zadbali o to, byśmy wszyscy poczuli ten luźny, radosny klimat. Czwartoklasiści przedstawili nam walory geograficzne, tradycję i kulturę hiszpańską. Niemal każdy zauroczył się wyglądem koleżanek z klasy IV, które na tej jeden dzień zamieniły się w Hiszpańskie tancerki. Uczennice w brawurowym stylu odtańczyły flamenco wywołując owacje na stojąco. Na naszych uczniów czekał także naprawdę obfity hiszpański poczęstunek. Gratulujemy całej klasie IV, a na ręce Wychowawczyni składamy podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w ten dzień, a zwłaszcza dla rodziców, którzy po raz kolejny otwartym sercem odpowiedzieli na zaproszenie do pomocy przy organizacji tego dnia. Do obejrzenia zdjęć zapraszamy do galerii. W marcu niestety opuszczamy ciepłe regiony i przenosimy się do chłodnej Szwecji. Jesteśmy jednak pewni, że będą tam na nas czekały gorące serca uczniów klasy III...